top of page

НАШІ УЧНІ

Діти в Foxcool щирі, відверті й відкриті. Вони активно висловлюють свою точку зору, навіть якщо вона, на перший погляд, не збігається з думкою інших. Ми заохочуємо дітей мати активну життєву позицію, спонукаємо створювати, а не споживати, формувати власну точку зору і мислити критично. Ми поважаємо особистість і вчимо будувати стосунки з оточенням, дітьми та дорослими. У спірних ситуаціях діти не бояться звертатися по допомогу до старших, бо розраховують на пораду та справедливе вирішення в будь-яких ситуаціях.

Правила школи

  • Закон ввічливості: в нашій школі прийнято спілкуватися ввічливо. Не вживати не цензурну лексику. Ставитися до оточуючих з повагою.

  • Закон сили: вирішувати конфлікти мирним шляхом, не застосовуючи фізичної сили. В складних конфліктних ситуаціях звертатися по допомогу до дорослих.

  • Закон території: поважати персональні кордони оточуючих. Не порушувати особисту територію: не чіпати чужі речі, шафки, полички тощо.

  • Закон бережливості: бережливо ставитися до природи, майна школи та речей інших учнів.

IMG_0437.jpg

Наші проєкти

Ми заохочуємо будь-які ініціативи дітей, особливо коли вони співзвучні з цінностями нашої школи. Багато учнівських проєктів стали для нас справжнім відкриттям і показали, наскільки діти можуть бути серйозними, організованими та креативними. Деякі задуми стали доброю традицією. 

Благодійні ярмарки, тематичні свята і майстеркласи, які старшокласники організовують меншим самотужки, самоврядування та власна видумана валюта. І цей перелік нескінченний, як нескінченна дитяча фантазія. Дорослі лише надихають та слідкують за технікою безпеки.

Інтерв'ю з дітьми

Інтерв'ю з дітьми
bottom of page