top of page

ПРО НАС

Foxcool або ТОВ "Приватна школа "Фокскул" ліцей повної загальної середньої освіти з поглибленим вивченням англійської мови, який має державну ліцензію. Ми, Сабіна та Євген Лісниці, заснували школу у вересні 2017 року, але досвід роботи в освітньому проєкті маємо з березня 2013 року.

Ми переконані, що для повноцінного розвитку дитини важливо сприяти реалізації творчого потенціалу, самовираженню та розкриттю талантів. Для досягнення цієї мети, окрім виконання затвердженої програми МОН, ми втілюємо безліч креативних проєктів, проводимо творчі заняття і тематичні свята.

У навчальному році 2022-23 працюємо в дистанційному режимі у зв'язку з воєнними діями в Україні.

Слава Україні!

Перемога за нами!

20211021_154107_edited.jpg

Від директора

Дуже хочеться, щоб діти залишалися щасливими!

Ми виховуємо в дітях повагу одне до одного, до відмінностей інших людей та інакшої точки зору. Вчимо розуміти свою свободу та свободу оточуючих, відповідати за свої дії або бездіяльність. Співпрацювати з вчителями та дітьми на основі партнерських взаємовідносин.

Наша школа забезпечує дітям відчуття комфорту як вдома. Дім — це місце, де наші діти, окрім затишку, співучасті, свободи, відчувають себе у безпеці. Тут не страшно помилятися, бути не згодними, сперечатися, висловлювати почуття, просити вибачення, знаходити порозуміння, не відповідати очікуванням оточення, бути самими собою, йти своїм шляхом, відмінним від інших. 

Сабіна Лісниця

Наші цінності

  • Збереження мотивації до навчання

  • Гармонійний розвиток та самопізнання

  • Відкритість

  • Гідність та взаємоповага

  • Справедливість

  • Відповідальність

  • Підтримка та почуття безпеки

IMG_0394.jpg

НАША КОМАНДА

Ми не боїмося брати в команду молодих спеціалістів. Дотримуючись концепції постійного розвитку, ми вважаємо необхідним підтримувати актуальний рівень компетенцій. Тому надаємо перевагу тим, хто має мотивацію до самовдосконалення та здатний швидко вчитися. Всі наші працівники кваліфіковані спеціалісти, але для дітей вони в першу чергу помічники, провідники та друзі.

Наша команда
20201003_150255.jpg
bottom of page